GK Creativity - шаблон joomla Скрипты

Büyük Ve Güçlü Yeni Türkiye Fib haber

BÜYÜK VE GÜÇLÜ YENİ TÜRKİYE YOLUNDA,

İlimizde Türk Telekom İl Müdürü olarak görev yapan ve 7 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimlerinde Ak Parti milletvekili aday adayı olan Elektronik Mühendisi Yavuz YAPAR yaptığı açıklamada,

Yeni Türkiye vizyonuna sahip olan tek parti Ak Partidir.

Ak Parti kuruluşundan bu yana milletimize büyük hizmetler etmiş, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde de tüm vatandaşlarımızla birlikte "Yeni Türkiye” hedefine azimle, karalılıkla ilerleyecektir.

Yeni Türkiye, geçmişin gelecekle buluşması,  devletin milletiyle, tarihiyle ve coğrafyasıyla barıştığı Türkiye'dir. 

Yeni Türkiye, toplumsal barış, refah ve huzur, gelişen ve büyüyen ekonomi, siyasi istikrar, temel hak ve özgürlüklere sahip ileri demokrasi anlayışı üzerinde yükselen Türkiye'dir.

Yeni Türkiye, eğitim, kültür, enerji, ulaşım, tarım, sağlık, çevre ve diğer tüm alanlarda standartlara ulaşan bir Türkiye olacaktır. 

Yeni Türkiye, birbirini seven, birbirine saygı ve hoşgörü anlayışıyla bağlı, toplumsal barış ve huzurun merkezi olan bir Türkiye olacaktır. 

“Yeni Türkiye, büyük, öncü ve örnek, güçlü Türkiye olacaktır."

Halkımız, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçiminde, Türkiye’nin büyük ve güçlü dünya devleti olma yolundaki kararını verecektir.

7 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diler  “Hep birlikte yeni Türkiye” hedefine ulaşmak temennisi ile Sevgi, Saygı ve Muhabbetlerimiz sunarım..

 

Yavuz YAPAR

Elektronik Mühendisi

Nevşehir AK Parti Milletvekili aday adayı

Son DüzenlenmePazartesi, 16 Mart 2015 09:13

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.